Harita Gör

building Gece
, Yetişkin
-
( Yetişkin
, Gece)
sort
Bu alanda listelenen tesisler; Artan Fiyat, Azalan Fiyat, Otelin Yorum Puanı ve Otelpuan Sıralaması filtrelerine göre sıralanabilir.
Tesisler; Artan Fiyat veya Azalan Fiyat filtresi seçildiğinde fiyatlarına göre,
Tesis Puanı filtresi seçildiğinde Otelpuan’daki yorum puanına göre,
Otelpuan Sıralaması seçildiğinde değişken olarak Otelpuan tercihlerine göre sıralanır. Herhangi bir seçim yapmadığınız koşulda ise listeleme Otelpuan Sıralaması üzerinden yapılır.
editImg
 • Tatilini Bul Yeni
 • Yorum Oku / Yaz
-
Nereye Gitmek İstersin ?
Tarih Seç
 • Temmuz 2024
 • 20 - 21 Temmuz
 • 27 - 28 Temmuz
 • Ağustos 2024
 • 03 - 04 Ağustos
 • 10 - 11 Ağustos
 • 17 - 18 Ağustos
 • 24 - 25 Ağustos
 • 31 - 01 Eylül
 • Eylül 2024
 • 07 - 08 Eylül
 • 14 - 15 Eylül
 • 21 - 22 Eylül
 • 28 - 29 Eylül
 • Zafer Bayramı
  30 Ağustos - 30 Ağustos 1 Gün
 • Cumhuriyet Bayramı
  28 Ekim - 29 Ekim 1,5 Gün
 • Öğretmenler Günü
  24 Kasım - 24 Kasım 1 Gün
Kişi Seç
 • Yetişkin Sayısı
  2 Yetişkin
 • Çocuk Sayısı (0-17 yaş arası)
  0 Çocuk
Uygula
Tatil Ara
Oteli İncele
sort
Sırala
filter
Filtrele
map
Haritada Göster
SIRALAMA KRİTERLERİ
Bu alanda listelenen tesisler; Artan Fiyat, Azalan Fiyat, Otelin Yorum Puanı ve Otelpuan Sıralaması filtrelerine göre sıralanabilir.
Tesisler; Artan Fiyat veya Azalan Fiyat filtresi seçildiğinde fiyatlarına göre,
Tesis Puanı filtresi seçildiğinde Otelpuan’daki yorum puanına göre,
Otelpuan Sıralaması seçildiğinde değişken olarak Otelpuan tercihlerine göre sıralanır. Herhangi bir seçim yapmadığınız koşulda ise listeleme Otelpuan Sıralaması üzerinden yapılır.
PUAN
FİYAT
Ara
Vazgeç
Seçimi Uygula

building Gece
, Yetişkin
-
( Yetişkin
, Gece)
star
Üyelere özel fırsatlar ve kampanyalar için
üye ol ya da giriş yap
Daha Fazla Otel Yükle

Her Detayında Ayrı Bir Güzellik Bulacağın İstanbul Seyahatine Hazır mısın?

 

Benzersiz bir deneyime, keşif dolu bir tatile ve unutulmaz hatıralara hazır mısın? Muhteşem Boğaz manzarası, köprüleri, tarihi eserleri, müzeleri, parkları, restoran ve eğlence mekanları dahil birçok şeyiyle İstanbul sana bu deneyimi yaşatmak için bekliyor. Her yıl milyonlarca yerli ve yabancı turistin ziyaret ettiği İstanbul, bu konuda dünyanın sayılı kentleri arasında yer alıyor. Nüfusuyla, ekonomisiyle, tarihi ve kültürel yapısıyla Türkiye’nin en önemli şehri olan mega kent, dört mevsim turizmin canlı olduğu bir destinasyon. Binlerce yıllık tarihin modern bir şehirle buluştuğu kentte vaktin nasıl geçtiğini anlamayacaksın. İstanbul Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanı ile misafirlerini karşılayan kent; şehir içinde ise geniş ulaşım ağı ile dikkat çekiyor. Metro, Marmaray, tramvay, otobüs ve deniz hatları gibi seçeneklerle kent içi ulaşımda birçok alternatif sunan İstanbul; binlerce otel ve tesisle de konaklama ihtiyacına karşılık veriyor. “24 saat yaşayan kent” İstanbul anlatmakla bitmez. En iyisi sen de bir İstanbul planı yap ve konaklayacağın oteli otelpuan.com ile bulduktan sonra hazırlıklara başla!

 

Keşfetmeye Doyamayacağın Bir Deneyime Hazır Ol!

 

İstanbul’da gezi planı yapmak oldukça zor olabilir çünkü keşfedilecek yerler saymakla bitmez. Eğer bir liste yapmak istersen de ilk sıralara tarihi yerleri koyabilirsin. Binlerce yıllık geçmişi ile her dönemde çok önemli bir yeri olan İstanbul’da dünyaca ünlü pek çok eser seni bekliyor. Tamamını sayamasak da Ayasofya Camii, Sultanahmet Camii, Topkapı Sarayı, Galata Kulesi, Kız Kulesi, Kapalıçarşı, Yerebatan Sarnıcı ve daha birçok cami, kilise ve müzeyi bu listeye ekleyebilirsin. Tarihe yolculuk yaparken İstanbul’un doğal güzelliklerini ve eşsiz manzaralarını da görmek, bol bol fotoğraf çekmek istersen Gülhane Parkı, Çamlıca Tepesi ve sahil şeridindeki onlarca güzel yer seni bekler. Ayrıca Boğaz turu yapmayı da sakın ihmal etme!

 

İstanbul’u gezerken hediyelik eşya almak ve alışveriş yapmak da isteyebilirsin. Bu güzel şehir, alışveriş için de sana çok sayıda seçenek sunuyor. Kapalıçarşı, Mısır Çarşısı, Tarihi Bakırcılar Çarşısı ile Kadıköy ve Beşiktaş gibi ilçelerin çarşılarında pek çok seçenek bulabilirsin. Ayrıca yılın her dönemi farklı farklı pek çok etkinliğin olduğu İstanbul’da benzersiz bir deneyim yaşama şansın da oldukça fazla. Konserler, futbol ve basketbol maçları gibi çeşitli spor müsabakaları, sergiler ve gösteriler, her yıl binlerce kişinin unutulmaz hatıralarında yerini alıyor. Sen de seyahatin öncesi etkinlik takvimlerine göz atarak bu ayrıcalığı yaşayabilirsin.

 

İstanbul’a yaz aylarında geldiysen şanslısın çünkü deniz, kum ve güneş de seni bekler. Mega kentte yüzmek ve güneşlenmek istersen Marmara Denizi’nde ve boğaz hattında belirli yerlerde bu fırsatı yakalayabilirsin. Merkezden biraz uzaklaşmak ve Karadeniz’de bu keyfi yaşamak istersen de Sarıyer, Beykoz ve Şile gibi ilçelerde denize girebilirsin.

 

Peki ne yenir İstanbul’da? Cevabı oldukça kısa: Her şey… Hem Türkiye’nin hem de dünyanın çeşitli mutfaklarından lezzetleri İstanbul’da kolayca bulabilirsin. Karadeniz, Ege, Akdeniz ve Anadolu mutfaklarından; İtalya, Fransa, Meksika, Çin gibi dünya mutfaklarına kadar pek çok çeşitle burada tanışabilirsin. Ayrıca şehrin eşsiz manzaralara ve konumlara sahip eğlence mekanlarında ve kafelerinde oldukça keyifli zamanlar geçirebilirsin. Tüm bunları yaparken konforlu bir konaklama için otel arıyorsan otelpuan.com’a gelerek bu ihtiyacına çözüm bulabilirsin.

 

Binlerce İstanbul Oteli, Otelpuan’da Seni Bekliyor!

repeatFiltrele
repeat
Kampanyalar
0(850) 210 43 21
09:00-22:00 saatleri arasında bize anında ulaşabilirsin..
İletişim Formu